Mutes ķirurģija

Mūsu klīnikā ķirurģiskās operācijas veic pieredzējuši un kompetenti speciālisti.

Mutes ķirurģija ir zobārstniecības nozare, kura pirmkārt ļauj pareizi un precīzi diagnosticēt dažādas zobu, kaulu un mutes dobuma mīksto audu saslimšanas, kā arī veikt atbilstošu to ārstēšanu. Protams, šāda veida ārstēšana sevī ietver manipulācijas, kas ir saistītas ar iejaukšanos cietajos un mīkstajos audos.
Mēs veicam:
  • Neārstējamu zobu ekstrakcijas.
  • Abscesu ārstēšanu.
Mutes dobuma ķiruģija

Visbiežāk pacienti griežas pēc palīdzības sekojošos gadījumos:

Nepieciešamība veikt sāpīga, sastrutojošā neārstējama zoba izraušanu, vai arī gudrības zoba izraušanu.


Kā zināms gudrības zobi šķilās sakodienā kā pēdējie, tas bieži vien rada problēmas, jo šo procesu apgrūtina blakus esošo zobu un kaulu struktūras. Ja zobs nevar patstāvīgi izšķilties, tad parasti to sauc par daļēji vai pilnīgi neizšķīlušos. Šāds zoba stāvoklis rada risku apkārtesošajiem zobiem, nerviem un kaula struktūrām. Apgrūtinātās higiēnas rezultātā novērojami bieži iekaisumi smaganās, zoba kariesa ātrāka attīstība. Pilnīgi nešķīlušās zoba gadījumā novēro cistveidīgu kaulu bojājumu, kas ir prognostiski bīstams. 

Visu augšminēto iemeslu dēļ mēs jums iesakām kontrolēt gudrības zobu stāvokli rentgenoloģiski, un nepieciešamības gadījumā veikt to operatīvu ekstrakciju lokālā vai kombinētā anestēzijā.

Mutes ķirurģija 1
Darba laiks

Darbdienās
09:00 - 19:00

Mūsu adrese

Brīvības iela 162 -1A, Rīga, LV-1012