Ārsti

Mūsu klīnikā strādā kvalificēti un sertificēti speciālisti.

Ārsti 1

JĀNIS LĀCIS

Zobārsts

Jānis Lācis ir augsti kvalificēts zobārsts ar aizraušanos sniegt izcilu zobārstniecības aprūpi. Viņa ceļš zobārstniecības jomā sākās 1989. gadā, kad viņš ar izcilību absolvēja Rīgas Medicīnas skolu, iegūstot zobu tehniķa kvalifikāciju. Viņš turpināja tiekties pēc zināšanām un izcilības, 1996. gadā pabeidzot studijas Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobārstniecības fakultātē un iegūstot zobārsta grādu.
No 1996. līdz 1997. gadam Dr. Lācis ieguva vērtīgu praktisko pieredzi Bērziņu ģimenes uzņēmumā, pilnveidojot savas prasmes un zināšanas. 1998. gadā viņš ieguva zobārsta sertifikātu un tiesības praktizēt privāti, tādējādi uzsākot savu ceļu SIA AVAKONS.
Specializējoties kosmētiskajā stomatoloģijā un zobu protezēšanā, Jānis Lācis joprojām ir šīs jomas sasniegumu priekšgalā. Viņš nepārtraukti papildina savas zināšanas un tehnikas, regulāri piedaloties kursos un semināros gan Latvijā, gan ārzemēs.
Ārpus savas zobārstniecības prakses Jānis Lācis atrod prieku atjauno Retro spēkratus, demonstrējot savu rūpību par precizitāti un meistarību. Viņš arī iecienījis atpūtas brīžus pie ūdens, izbaudot nomierinošo dabas iedarbību.

Ārsti 2

Sanda Dūce

Higiēniste

Iepazīstieties ar Sandu Dūci, prasmīgu zobu higiēnisti, kas nodrošina izcilu mutes dobuma veselības aprūpi. Ar bagātu pieredzi un aizraušanos ar savu profesiju Sanda sniedz unikālu kompetences un līdzjūtības apvienojumu katram pacientam.
1992. gadā Sanda ieguva izglītību prestižajā 4. medicīnas skolā, specializējoties feldšeru specialitātē. Balstoties uz veselības aprūpes pamatiem, viņa pievērsās zobu higiēnai un 2000. gadā ieguva zobu higiēnista kvalifikāciju. Viņas apņemšanās sasniegt izcilību lika viņai 2002. gadā iegūt specializētu sertifikātu, kas vēl vairāk nostiprināja viņas zināšanas šajā jomā.
Sanda cenšas profesionāli pilnveidoties, un tas liecina par viņas centību. Viņa regulāri apmeklē kursus un konferences, lai papildinātu savas zināšanas un sekotu līdzi jaunākajiem sasniegumiem zobu higiēnas jomā. Sekojot līdzi jaunākajām tendencēm un metodēm, viņa nodrošina, ka viņas pacienti saņem visaugstākā līmeņa aprūpi.
Papildus saviem profesionālajiem centieniem Sanda rod prieku dažādos mākslinieciskos darbos. Savu melodisko balsi viņa velta Saulkrastu jauktajam korim ‘’Anima’’, bagātinot sabiedrību ar savu talantu. Brīvajā laikā viņa nodarbojas ar rokdarbiem, savu radošumu pārvēršot skaistos darbos. Sanda arī izkopj savu piedzīvojumu garu, ceļojot un iepazīstot jaunus tuvus un tālus galamērķus.

Ārsti 3

Ligita Pujate

Zobārsta asistents

Ligita Pujāte, kvalificēts zobārsta asistents, kas profesionāli un rūpīgi atbalsta Jūsu zobu aprūpes ceļojumu. Ligita ir ieguvusi labu izglītību un ir apņēmības pilna nepārtraukti mācīties, tāpēc ar aizrautību sniedz visaugstākā līmeņa palīdzību gan pacientiem, gan zobārstiem.
Ligita savu karjeras ceļu uzsāka Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas skolā, no 2004. līdz 2007. gadam specializējoties ārsta palīga specialitātē. Viņas vispusīgā apmācība un praktiskā pieredze ir nodrošinājusi viņai zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai izcili pildītu zobārsta asistentes pienākumus.
Apzinoties, cik svarīgi ir sekot līdzi jaunākajiem sasniegumiem zobārstniecībā, Ligita regulāri papildina savas zināšanas, apmeklējot seminārus, izstādes un kvalifikācijas kursus gan Latvijā, gan Vācijā. Viņas centība profesionāli pilnveidoties nodrošina, ka viņa ir zobārstniecības tehnikas un tehnoloģiju priekšgalā, sniedzot jums vislabāko iespējamo aprūpi.
Kad Ligita nesniedz palīdzību zobārstniecības kabinetā, viņa labprāt nodarbojas ar dažādām aktivitātēm, kas viņai palīdz atpūsties un atjaunot spēkus. Viņa rod mierinājumu ūdenī, peldot, atpūšas dabā, skrienot krosā, un savu radošumu izmanto, nodarbojoties ar rokdarbiem.
Ja Ligita Pujate ir jūsu zobārsta asistente, jūs varat sagaidīt nevainojamu un ērtu pieredzi zobārsta apmeklējumu laikā. Viņas draudzīgā uzvedība un uzmanība pret detaļām ļaus jums justies ērti, savukārt viņas apņemšanās sasniegt izcilību garantē visaugstāko aprūpes kvalitāti.

Ārsti 4

Simona Vitenberga

Zobārsta asistents

Iepazīstieties ar Simonu Vitenbergu, prasmīgu zobārsta asistenti, kas nodrošina izcilu aprūpi un atbalstu zobu ārstēšanas laikā. Ar bagātīgu pieredzi un apņemšanos nepārtraukti mācīties, Simona mūsu zobārstniecības praksei sniedz augsta līmeņa zināšanas.
Simonas aizraušanos ar zobārstniecību apliecina viņas regulāra semināru un pēcdiploma kursu apmeklēšana. Sekojot līdzi jaunākajiem sasniegumiem šajā jomā, viņa nodrošina, ka ir aprīkota ar visjaunākajām zināšanām un metodēm. Viņas zināšanas aptver dažādas jomas, tostarp terapeitisko zobārstniecību, zobu protezēšanu un zobu ķirurģiju.
Ar Simonu līdzās jūs varat būt droši, ka zobārstniecības pieredze būs ērta un labi vadīta. Viņas plašā pieredze dažādos zobārstniecības aspektos ļauj viņai sniegt vispusīgu atbalstu, padarot Jūsu ārstēšanu vienmērīgu un efektīvu.
Ārpus zobārstniecības kabineta Simona nododas mīlestībai uz literatūru, iegremdējoties grāmatās. Viņa arī rod prieku un iedvesmu, apmeklējot teātra izrādes un baleta izrādes. Šie kultūras meklējumi ne tikai veicina viņas personīgo izaugsmi, bet arī sekmē viņas vispusīgo pieeju pacientu aprūpei.

Ārsti 5

Santa Silava

Zobārste

1997.g. iegūts zobārsta grāds,
1999.g. sertifikāts specialitātē.
2004.g. bakalaura grāds uzņēmējdarbībā.
2009.-2014,g. darbs Somijā, zobārsts.
2014.-2019.g.darbs Zviedrijā, zobārsts.
Plombēju, protezēju, kanālu ārstēšana, zobu raušana. Arī gudrības zobu ekstrakcijas.
Runāju 5 valodās: latviešu, krievu, angļu, somu un zviedru.
Apmeklēti kursi Asv, Zviedrijā, Portugālē, Kubā, Somijā un Anglijā.
Padziļināta intrese ķirurģijā. Straumann kongresi Ukrainā, Latvijā.
Brīvajā laikā izgatavoju rotas, adu, slēpoju un ceļoju.

Ārsti 3

Ligita Pujate

Zobārsta asistents

2004.-2007. g. absolvēju RSU SKMK ārsta palīga specialitātē.
Regulāri papildina zināšanas, semināru, izstāžu apmeklēšana Vācijā un Latvijā, kvalifikācijas kursi celšanai.
Brīvā laika atpūta: peldēšana, kross, rokdarbi.

Ārsti 7
Darba laiks

Darbdienās
09:00 - 18:00

Mūsu adrese

Brīvības iela 162-1A, Rīga, LV-1001